Leczenie grzybicy stóp

Z infekcją możesz się szybko uporać, jeżeli natychmiast po zaobserwowaniu pierwszych objawów zastosujesz odpowiednie leczenie.

Leczenie miejscowe wiąże się ze stosunkowo niewielką ilością działań niepożądanych, najczęściej ograniczających się do miejscowego podrażnienia czy reakcji alergicznej.

Leczeniu miejscowemu łatwo poddają się grzybice skóry gładkiej, dłoni i stóp, pachwin oraz błon śluzowych.

Canespor to produkt zawierający bifonazol, substancję o potwierdzonej skuteczności. Kliknij tu, żeby dowiedzieć się więcej na temat naszego produktu na grzybicę stóp.

Warto wiedzieć

Nie wszystkie grzybice można skutecznie leczyć lekami miejscowymi. Grzybica brody, owłosionej skóry głowy, przewlekła grzybica mokasynowa stóp oraz inne przewlekłe i rozległe zakażenia skóry będą wymagały leczenia ogólnego.

Kiedy należy udać się do lekarza?

Umów się na wizytę u lekarza, jeśli jesteś niepewny diagnozy i jeśli symptomy utrzymują się mimo leczenia.

Jeżeli jesteś w ciąży lub jesteś osobą starszą leki przeciwgrzybicze mogą nie być dla ciebie. Należy skontaktować się z lekarzem i ustalić z nim najlepszą metodę leczenia twojej grzybicy stóp.

Warto pamiętać!

Nawet jeśli twoja grzybica stóp wydaje się ustępować, leczenie należy doprowadzić do końca, aby mieć pewność, że infekcja została wyleczona.

Na grzybicę stóp zastosuj Canespor krem z bifonazolem

Canespor krem z bifonazolem do stosowania raz dziennie to wygodna i efektywna kuracja przeciw zakażeniom grzybiczym.

Przeczytaj więcej o leku Canespor
Top